Komunikat w sprawie przełożonych meczów

Witam wszystkich kapitanów,

W tej rundzie mamy plagę przełożonych meczów.  W wyniku tego brakuje terminów aby rozegrać te mecze zgodnie z regulaminem.

Ze względu na to, iż  nasze rozgrywki mają charakter rekreacyjny podjęliśmy decyzję aby zaległe mecze rozegrać do 06 wrzesnia. Pamiętajmy o tym, że naszym nadrzędnym celem jest gra w piłkę nożną i dobra zabawa, a nie wygrywanie meczów walkowerem „przy zielonym stoliku”. Taka sytuacja t jest ostatecznością. Pamiętajmy, że w przypadku braku porozumienia co do terminu rozegrania zaległego spotkania, organizator ma prawo ukarać drużyny obustronnym walkowerem.

Ze względu na zabezpieczenie meczu przez arbitrów zwracamy się z prośbą o poinformowanie Nas o terminie, miejscu oraz godzinie meczu co najmniej na 4 dni przed jego rozpoczęciem.

Z góry zachęcamy wszystkich do podejścia do sprawy w sposób odpowiedzialny oraz partnerski i starać się znaleźć odpowiedni termin dla obu drużyn.

Runda rewanżowa rozpoczyna się  09 września.

W razie pytań bardzo proszę o telefon lub maila. 602 262 032, [email protected] .

PS. Obecna sytuacja zmusza nas do radykalnych decyzji. Najprawdopodobniej zmuszeni będziemy do podjęcia decyzji o braku możliwości przełożenia meczów za wyjątkiem braku sędziów lub złych warunków atmosferycznych, które uniemożliwią korzystanie z boisk.

Z poważaniem

W imieniu Komitet Organizacyjny WLO

Dariusz Strzelecki